Paieška

Apie mus

 

UAB „Arelis“ prekiauja elektrotechnikos komponentais, skirtais automatikai. Didžiąją gaminių dalį sudaro vieno didžiausių Europoje relių gamintojo „Relpol“ gaminiai.

Automatika – tai mūsų aistra

Relės, pramoninės automatikos komponentai ir kiti mūsų produktai plačiai naudojami pramoninėje automatikoje, energetikoje, pramoninėje elektronikoje, buitinėje technikoje bei elektronikoje, telekomunikacijoje ir dar daugelyje kitų sričių. Nepaisant to, kad savo klientams siūlome platų gaminių pasirinkimą, visada teikiame profesionalias konsultacijas produktų pritaikymo ir panaudojimo klausimais. Per ilgą laiką „Relpol“ gaminiai užsitarnavo kokybiškų produktų vardą. O kokybiškų gaminių tiekimas rinkai ir yra pagrindinis mūsų tikslas. Platus ir struktūriškas relių ir kitų gaminių pasirinkimas bei techniniai aprašymai skirti įmonėms ir privatiems klientams, ieškantiems išsamesnės informacijos.

Gaminių kokybė – garantuota

Nuolat augant „Relpol“ relių ir kitų gaminių poreikiui, džiaugiamės, kad klientai yra patenkinti mūsų platinamais gaminiais. „Relpol“ gaminių ir klientų aptarnavimo kokybė ir toliau tobulinama bei gerinama. Viso to pasiekti padeda taikomi naujausi relių ir kitų gaminių technologiniai, dizaino ir mokslinių tyrimų sprendimai. Aukšta kokybė „Relpol“ rėlių ir kitų gaminių atitinka modernios produkcijos kriterijus. Tuo pačiu gaminiams taikomi aukšti Europos Sąjungos reikalavimai. Visas „Repol“ gaminių teigiamas savybes patvirtina tarptautiniai standartų ISO 9001 : 2001 ir ISO 14001 : 2005 sertifikatai. Gausybė kitų aukšto lygio apdovanojimų, medalių, statulėlių visiems naujiems mūsų klientams neleidžia abejoti „Relpol“ gaminių kokybe ir inovatyviais technologiniais jų pritaikymo sprendimais.

Svarbiausia – pasitikėjimas

Bendradarbiavimas su žymiais žaliavų ir būtinų gamybos komponentų tiekėjais leidžia tolimus ir kompleksinius užsakymus vykdyti sklandžiai ir greitai. Taip kuriami pasitikėjimu grįsti santykiai su visais klientais. Siekdama visiems klientams suteikti patikimą ir profesionalų aptarnavimą, įmonė investuoja į darbuotojų stažuotes ir kvalifikacijos kėlimą. Nuolatinė kvalifikuotos darbuotojų komandos plėtra, siekiant pritraukti tik profesionalius ir inovatyvius specialistus, leidžia užtikrinti profesionalų visų klientų aptarnavimą.

Pasaulinė įmonės „Relpol“ įtaka

Įmonė „Relpol“ yra įkūrusi Tyrimų ir plėtros departamentą, kuris kuria naujus produktus, reikalingus pasaulinei elektrotechnikos pramonės plėtrai. Techninės pagalbos departamentas įkurtas teikti patarimus ir pagalbą klientams, taip sprendžiant elektros prietaisų pritaikymo problemas. Dėl to klientai ir užsakovai pasitiki ir ypatingai vertina įmonę „Relpol“. Ilgametė patirtis, elektrotechnikos pramonės žinios ir dideli „Relpol“ gaminių pardavimai įrodo įmonę esant viena didžiausių pasaulinio masto korporacija.

Aplinkos apsaugai taip pat didelis dėmesys

Nuolat tobulėjant ir modernėjant technologijoms, svarbu nepamiršti ir didėjančios, galbūt dažnai ir neigiamos, įtakos aplinkosaugai. Aplinkos taršos mažinimas vyksta atidžiai stebint gamybos procesą. Relės ir kiti „Relpol“ gaminiai gaminami taip, kad turėtų kuo mažesnės neigiamos įtakos mūsų aplinkai.

Kiekvienam klientui ypatingas dėmesys

Tikime, kad gausus elektromagnetinių relių ir kitų gaminių pasirinkimas gali patenkinti visų klientų poreikius. Užtikriname, kad užsakyti gaminiai užsakovui bus pristatyti kokybiški ir laiku. Produktų ir jų pristatymo kokybė bei profesionalus aptarnavimas yra pagrindinis ir svarbiausias įmonės tikslas.

Nuoširdžiai Jūsų,

UAB "Arelis"

 
smart foreash